فروشنده شوید!

اگر سوئیت و یا فضای اشتراکی دارید که می تونید با بقیه به اشتراک بزارید پس همین الان به جمع بوکینگ کور ملحق بشید و برای خودتون درآمد زایی کنید.

قراره چطور با هم همکاری کنیم؟

 

چرا به یک کارشناس محلی نیاز داریم؟!

 

سوالات پر تکرار

  روند رزرو و هماهنگی با مشتری به چه صورت است؟

بعد از این که از طریق سایت خدمات شما رزرو شد؛‌ از طریق پنل پیامکی و سامانه ایمیلی به شماره همراه و ایمیلی که در زمان ثبت نام ارائه کردید درخواست رزرو ارسال می شود و شما مطابق عرف جامعه از میهمان استقبال می کنید و فضایی را که رزرو کرده است در اختیار اش قرار می دهید. 

  چطور فضاهای اشتراکی خود را در سایت بارگزاری کنم؟

برای این منظور تیم فنی سایت ویدئویی از نحوه بارگزاری فضا در پنل مدیریت فروشنده در اختیار شما قرار می دهد. و می توانید برای سوالات خود با اپراتور در تماس باشید.

  چطور درآمد خودم از اشتراک فضا یا سوئیت به دست میارم؟

در تکمیل حساب کاربری خود شماره حساب و شماره شبا به نام خود را وارد می کنید و فرقی نمی کند که متعلق به کدام بانک است. سپس به ازای هر رزروی که داشتید هزینه های که مشتری به صورت اینترنتی پرداخت می کند؛ ۵ روز به عنوان وجه تضمین نزد سایت می ماند و در روز ۵ ام به حساب اعلامی به نام خود شما واریز می شود. 

  پنل سایت چه میزان درصدی را بر می دارد؟

پنل سایت به ازای هر تراکنش ۵ درصد را به عنوان کارمزد دریافت می کند و در صورتی که فضای اشتراکی شما در هر ماه ۱۰ درخواست رزرو موفق داشته باشد پنل در ماه بعد هیچ کارمزدی دریافت نخواهد کرد و تمامی هزینه پرداخت شده توسط مشتری به حساب شما واریز می شود .